Bernadette van der Meulen en Yusuf Okurt clubkampioen bij Jeu de Boules ’t Veer

 

 

Bij Jeu de Boules ’t Veer zijn zondag 30 augustus de jaarlijkse clubkampioenschappen Tête-à-Tête gespeeld. In een vernieuwde opzet kwamen de vrouwen en mannen in aparte poules uit. Dit was een wens van de vrouwelijke leden van de vereniging. De nieuwe formule pakte goed uit: er werd sportief en fanatiek gestreden en veel wedstrijden waren tot het einde spannend.

 

 

De wedstrijden begonnen om 13.00 uur en het was droog. Iedere deelnemer speelde drie partijen. Sommige wedstrijden waren snel beslist, terwijl andere partijen tot het laatste moment spannend bleven.

 


Naast de sportieve strijd was er volop ruimte voor gezelligheid. Tussen de wedstrijden door genoten de deelnemers van koffie of thee met appeltaart en een hapje. Later op de dag stond er ook saté op het menu.

 


Ook het weer werkte mee. Na een wat druilerige ochtend klaarde het op, waardoor de wedstrijden onder prima omstandigheden konden worden gespeeld.

 


Aan het einde van de dag werden de nieuwe clubkampioenen bekendgemaakt. Bernadette van der Meulen veroverde de titel bij de vrouwen. Bij de mannen ging de eerste plaats naar Yusuf Okurt.

 


Met spannende wedstrijden, sportiviteit en een gezellige sfeer kijkt Jeu de Boules ’t Veer terug op een geslaagde editie van de clubkampioenschappen.

 


Het bestuur van Jeu de Boules ’t Veer bedankt alle vrijwilligers die hebben meegeholpen om deze dag mogelijk te maken. Ook gaat een bijzonder woord van dank uit naar het jarige lid Wim Mouw, die ter gelegenheid van zijn verjaardag een bedrag heeft gesponsord voor de clubkampioenschappen. Dankzij de inzet van de vrijwilligers en deze bijdrage kon er worden teruggekeken op een mooie en geslaagde verenigingsdag.

 

0
Feed

Schrijf een reactie